top of page

O ROUBENCE

NA SKOK ZPĚT DO MINULOSTI

Na vybudování této krásné roubené chalupy, citlivě zakomponované do krajiny, jsme se podíleli vlastními silami s použitím tradičních pracovních postupů, přírodních materiálů a dřeva z místních zdrojů.

 

Láska a péče, kterou jsme věnovali každému detailu, se odráží v útulné atmosféře, která na Vás dýchne hned po příjezdu k nám.

KDE NÁS NAJDETE?

Nová roubená chalupa nacházející se v CHKO Hrubého Jeseníku, přímo u lyžařského Ski areálu Přemyslov, který patří mezi nejmodernější lyžařské areály alpského typu se 4 sedačkovou lanovkou a nejdelší osvětlenou sjezdovkou na Moravě (1.250m)

DOKONALÁ OÁZA KLIDU

Ti z vás, kteří hledáte azyl před každodenním shonem jistě osloví nejen poloha na samé hranici přírodní rezervace, kam se můžete vydávat na toulky nedotčenou přírodou, ale i možnost trávit čas se svými blízkými na velkorysé terase Roubenky, rušený pouze zurčením horského potůčku pod vámi nebo v útulném interiéru, kterému dominují stylová kachlová kamna, jimiž lze vytápět celý objekt.

VHODNÉ PRO ZIMNÍ I LETNÍ VYUŽÍTÍ

Neopakovatelnou atmosféru večera s praskajícím dřevem v „kachlákách“ určitě ocení i ti, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v sedle kola či na pěších túrách v letní sezóně nebo na sjezdovkách a běžkách v zimě. U roubenky se vyřádí i děti - k dispozici je pískoviště, houpačka, malý dětský bazén (i když děti se nejraději ráchají v potoce). 

bottom of page